« Een oase van rust, midden in de natuur »

Exclusieve actuele aanbiedingen op Campings.Luxury
  • Exclusieve dienstenCampings.Luxe biedt je een fles champagne of een behandeling in de wellnessruimte van de camping aan.
  • Voor elke reservering, geeft Campings.Luxury u een waardebon ter waarde van <10% van de prijs van uw verblijf, te besteden in ons gedeelte "Very Cool Vouchers".
  • Loyaliteitskorting tot € 100Profiteer van een loyaliteitskorting die is berekend op basis van de prijs van uw verblijf.
  • Gratis administratiekostenProfiteer ervan, momenteel zijn de administratiekosten gratis voor alle reserveringen op Campings.Luxe
  • Er is geen planeet B1 Reservering op Campings.Luxury
    =0 extra CO2-uitstoot
    Ik reis verantwoord
  • camping domaine de la faurie lot

Het Domaine de la Faurie, een luxe camping in de Lot

Het Domaine de la Faurie ligt in het prachtige departement Lot, tussen Cahors, Brive la Gaillarde en Périgueux. Deze 4-sterren camping, die lid is van de Romanée-keten, ligt op een groene heuvel in het heuvelachtige gebied van Séniergues en is één van de mooiste buitenhotels in de Lot!

27 hectare natuur en welzijn in de Lot

Deze luxe camping in de Lot ligt op een prachtig terrein van 27 hectare, 38 kilometer ten noorden van Cahors, en in het midden staat een oude stenen boerderij waarvan de gebouwen volledig zijn gerenoveerd om verschillende diensten voor vakantiegangers te huisvesten.

Men kan naar keuze op één van de 46 staanplaatsen op het mooi aangelegde en bosrijke terrein van de camping verblijven of in een van de 49 accommodaties. De staanplaatsen voor traditionele kampeerders en hun tenten, caravans of campers zijn ruim (120 tot 230 m²) en sommige zijn uitgerust met een aansluiting op elektriciteit van 6 of 10 ampère.

De accommodaties op Domaine de la Faurie bestaan uit stacaravans, chalets en glampingtenten. De meest comfortabele en ruime stacaravans behoren tot de categorie Exclusif. Dit zijn stacaravans met twee of drie slaapkamers, die respectievelijk 32 of 38 m² groot zijn en dus geschikt voor 4 tot 6 personen.

Deze camping in de Lot biedt de vakantiegangers meerdere diensten aan, om te beginnen de “Aromae”, een restaurant-snackbar met lokale en regionale specialiteiten! Deze organiseert 's zomers twee keer per week culinaire evenementen waarbij verschillende gerechten worden bereid in het bijzijn van nieuwsgierigen en andere gastronomieliefhebbers. Een supermarkt, fietsenverhuur, wifi op het terras van de bar en een wasserette maken de diensten op de camping compleet.

Een waterpark, leuke faciliteiten en tal van activiteiten

Het Domaine de la Faurie heeft een aangenaam waterpark, dat bestaat uit twee verwarmde zwembaden, een peuterbad en een waterspeeltuin voor kinderen. Rond de zwembaden staan ligstoelen om te zonnebaden en uit te rusten aan de waterkant, terwijl ze genieten van een ongelooflijk panoramisch uitzicht op de omliggende heuvels.

Nabij de zwembaden vindt u nog andere leuke voorzieningen, zoals een grote speeltuin voor de jongste kinderen, met glijbanen, schommels en opblaaskastelen. Kinderen worden op deze camping in de watten gelegd aangezien ze kunnen deelnemen aan activiteiten zoals ponyrijden, houten spelletjes maken, op rotsen schilderen, toneel spelen en zwemlessen met een badmeester in één van de zwembaden.

Volwassenen en tieners kunnen zich uitleven op een terrein voor jeu de boules, een badmintonveld, tafeltennistafels en een multisportveld. Ook worden er lessen ontspanning en vele andere activiteiten en entertainment georganiseerd. In de zomer worden er 's avonds concerten en spelletjes georganiseerd in een vriendelijke en feestelijke sfeer bij het campingrestaurant.

En buiten de camping organiseren toeristische bedrijven interessante activiteiten voor gezinnen en groepen vrienden: kanoën op de Dordogne, Lot of de Célé, speleologie, klimmen, boomklimmen, canyoning, enz.

Een ideale camping om de Lot en de Périgord Noir te ontdekken

De vakantiegangers die op het Domaine de la Faurie verblijven, waarderen vooral de geografische ligging van deze camping, waardoor ze zowel de Lot als de Dordogne kunnen verkennen. De Périgord Noir ligt inderdaad dichtbij, en er licht slechts 46 kilometer tussen Séniergues en Sarlat la Canéda, de hoofdstad van de Périgord.

In de Dordogne zijn middeleeuwse bastides en citadellen, zoals het beroemde kasteel Castelnaud la Chapelle, waar een museum over de oorlog in de middeleeuwen is gevestigd. Er zijn ook zeer toeristische grotwoningen te bezoeken, evenals prehistorische grotten, waarvan de beroemdste een replica van de grot Lascaux is. Ten slotte kunt u op markten in de steden en dorpen van de Périgord lokale producten kopen, waaronder foie gras, gekonfijte eend, kastanjes en truffels.

Nog dichter bij de camping liggen toeristische trekpleisters van de Lot die even talrijk als gevarieerd zijn. Andere bezienswaardigheden in dit departement zijn de indrukwekkende Gouffre de Padirac, de Pont Valentré de Cahors, de Grotte de Pech Merle, de dorpen Autoire, Loubressac en Saint Cirq Lapopie, evenals de middeleeuwse stad Rocamadour, die op de werelderfgoedlijst van de UNESCO staat!

In het kort
  • Mooie locaties
  • In de natuur
  • Originele accommodaties
  • Verwarmd zwembad
  • Kinderclubs / Gezinsvoorzieningen
  • Huisdieren geaccepteerd
  • Vakantiebonnen
Delen op
De accommodaties

kampeer als een prins...

  • Stacaravan PREMIUM - 2 slaapkamers - Domaine de la Faurie - Romanée

    Stacaravan PREMIUM - 2 slaapkamers

    • 4 personen4 personen
    • 45 m²
    • 2 kam.2 Slaapkamer(s)
    • WiFi
    • Televisie
    • Huisdieren welkom
    • Babypakket
    • Airconditioning
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Diepvriezer
    vanaf
    84 €/Nacht
  • Stacaravan PREMIUM - 3 slaapkamers - Domaine de la Faurie - Romanée

    Stacaravan PREMIUM - 3 slaapkamers

    • 6 personen6 personen
    • 48 m²
    • 3 kam.3 Slaapkamer(s)
    • WiFi
    • Televisie
    • Huisdieren welkom
    • Babypakket
    • Airconditioning
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Diepvriezer
    vanaf
    100 €/Nacht
  • Stacaravan COMFORT - 1 slaapkamer - Domaine de la Faurie - Romanée

    Stacaravan COMFORT - 1 slaapkamer

    • 2 personen2 personen
    • 30 m²
    • 1 kam.1 Slaapkamer(s)
    • Televisie
    • Huisdieren welkom
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Terras
    • Plancha
    • Tuinmeubelen
    • Parkeerplaats
    vanaf
    63 €/Nacht

Klantbeoordelingen

KlantbeoordelingenGemiddelde beoordelingen van vakantiegangers (106)
9,24/10
{{r.reviewAverage}}/10
{{r.reviewPseudo}}
- {{r.reviewStayTypeLabel()}}{{r.reviewStayType}}
- {{r.productNameLabel()}}{{r.productName}}
- {{r.tripPeriodLabel()}}{{r.tripPeriod()}}
  • {{n.label()}}
    {{n.note}}/10

Locatie

Routebeschrijving...

Camping Domaine de la Faurie - Romanée1276 route de la Faurie46240 SénierguesFrankrijkBereken uw route
GPS-coördinaten
  • Breedtegraad : 44,6919503410196
  • lengtegraad : 1,53421563099802
Vliegvelden
  • Bergerac Luchthaven
  • Toulouse Luchthaven
Stations
  • Couze treinstation
  • Gare SNCF Cahors
  • Belvès treinstation
Wat er te zien is in de omgeving
Ontdek onzeroad-trip
In de omgeving van de camping
Domaine de la Faurie - Romanée

Contact

Hoe kunt u contact opnemen metde camping

  • Per telefoon
    +33 (0)5 65 21 14 36
  • Per post
    Camping Domaine de la Faurie - Romanée
    1276 route de la Faurie
    46240 Séniergues
Vul dit formulier in

    De mooiste campings, de beste aanbiedingen

    • De beste keuze

      We bezochten en controleerden honderden campings om de beste voor u uit te kiezen.

    • De laagste prijs

      We raadplegen real-time de reserveringystemen van de camping zonder commissies te vragen.

    • De exclusieve diensten

      Door te reserveren op Campings.Luxury, kunt u gebruik maken van exclusieve diensten die zijn voorbehouden aan de klanten van Campings.Luxury