« Een camping met karakter voor natuurliefhebbers in de Lot »

Exclusieve actuele aanbiedingen op Campings.Luxury
  • Exclusieve dienstenCampings.Luxe biedt je een fles champagne of een behandeling in de wellnessruimte van de camping aan. 
  • Voor elke reservering, geeft Campings.Luxury u een waardebon ter waarde van <10% van de prijs van uw verblijf, te besteden in ons gedeelte "Very Cool Vouchers". 
  • Loyaliteitskorting tot € 100Profiteer van een loyaliteitskorting die is berekend op basis van de prijs van uw verblijf. 
  • Gratis administratiekostenProfiteer ervan, momenteel zijn de administratiekosten gratis voor alle reserveringen op Campings.Luxe 
  • Er is geen planeet B1 Reservering op Campings.Luxury
    =0 extra CO2-uitstoot
    Ik reis verantwoord
  • camping domaine de la paille basse souillac
  • camping domaine de la paille basse souillac
  • camping domaine de la paille basse souillac
  • camping domaine de la paille basse souillac
  • camping domaine de la paille basse souillac

Een luxe camping tussen de Périgord en de Quercy

Het domaine de la Paille Basse is een prachtige 5-sterren camping in de Lot, lid van de club Castels. Het ligt halverwege Rocamadour en Sarlat, tussen de voormalige provincies Perigord en Quercy, midden in het Dordognedal en in de buurt van het charmante stadje Souillac.

Een idyllische adres in het zuiden

Het Domaine de la Paille Basse geldt als één van de mooiste luxe campings in de regio. Deze 5-sterren camping biedt vakantiegangers ideale omstandigheden voor een luxe verblijf, en de staplaatsen en huurwoningen getuigen daarvan.

Deze luxe camping in de Perigord biedt vier categorieën staplaatsen, met verschillende niveaus van comfort, variërend van eenvoudig en rustiek tot de meest comfortabele staplaatsen. Deze laatste staanplaatsen zijn aangesloten op het elektriciteitsnetwerk, stromend water, riolering (ideaal voor campers en caravans), een tuin met tuinmeubilair, een koelkast, ligstoelen en een plancha op gas. Een uur gratis wifi maakt ook deel uit van de huurprijs.

Kampeerders op het Domaine de la Paille Basse kunnen kiezen tussen staplaatsen op gras of op kalksteen, meer geïsoleerd of nabij de gemeenschappelijke ruimtes.

Er zijn talrijke stacaravans te huur, die meer of minder luxe zijn. De meest luxe stacaravans hebben alles wat u nodig hebt, en nog veel meer. Deze hebben drie slaapkamers, twee badkamers, een volledig uitgeruste keuken, een houten terras, tuinmeubilair en een plancha op gas. Onbeperkte toegang tot WiFi en een kluis zijn in de huurprijs inbegrepen.

Deze uitzonderlijke camping heeft ook een glampingaanbod met originele en luxe tenten, die op de mooiste staanplaatsen op het terrein staan, zonder directe buren en met een prachtig uitzicht op het dal van de Dordogne. Alle tenten hebben een goed uitgeruste keuken, tuinstoelen en een tafel en een onbeperkte wifi-verbinding op het hele terrein.

Op het Domaine de la Paille Basse zijn ook een bar en een restaurant die vele gastronomische gerechten serveren die met regionale producten zijn bereidt.

Voor een onvergetelijk verblijf in de Lot

Deze droomcamping heeft een waterpark met een groot 25 meter lang zwembad, een pierenbadje voor kinderen, een verwarmd babyzwembad en een grote glijbaan met vier banen. Voor diegenen die fit willen te blijven organiseert het animatieteam elke ochtend in het hoofdseizoen lessen aqua-aerobics in het zwembad!

De lijst met andere voorzieningen omvat ook twee speeltuinen en twee tennisbanen, verschillende sportvelden (voetbal, basketball, beachvolleybal ...) en een bowlingbaan. De vakantiegangers hebben tevens toegang tot tafeltennistafels, een tv-ruimte, een zaal voor animaties en een zaal waar films op een groot scherm worden geprojecteerd, evenals een miniclub voor kinderen vanaf 4 jaar.

In de zomer worden er ‘s avonds evenementen en leuke programma's door het animatieteam georganiseerd. Twee keer per week opent de disco van de campingDomaine de la Paille Basse zijn deuren voor dolle dansnachten! Tijdens de paasvakantie wordt ook een programma met animaties georganiseerd, dat iets minder gevuld is dan in het hoogseizoen. 

De ontdekking van de Perigord

Een verblijf op deze 5-sterren camping in de Souillac stelt u in staat een regio verkennen wiens culturele, historische, prehistorische en gastronomische erfgoed ongetwijfeld tot de mooiste in Frankrijk behoren! Dit “buitenhotel” heeft een perfecte locatie, op de grens van de Lot en de Dordogne, tussen Quercy en Périgord, zodat u snel de meest bekende toeristische attracties van de regio kunt bereiken...

De vakantiegangers kunnen tijdens hun verblijf op La Paille Basse de vele kastelen en middeleeuwse stadjes in de Dordogne en de Lot bezoeken, naast de prehistorische grotten en resten uit het Paleolithicum. Ook de bekende middeleeuwse stad Sarlat, met veel mooi architectonisch erfgoed, Rocamadour, één van de mooiste dorpen in Frankrijk, en de grotten van Lascaux zijn een bezoek waard. De regio heeft ook vele ambachtelijke markten vol streekproducten.

En voor de liefhebbers van zwemmen in stromend water liggen de rivier de Dordogne, het meer Causse en het waterpark Quercyland op slechts een paar kilometer van de camping!

In het kort
  • Mooie locaties
  • In de natuur
  • VIP / Premium wijken
  • Waterpark
  • Glijbanen
  • Kinderclubs / Gezinsvoorzieningen
Delen op
De accommodaties

kampeer als een prins...

  • STACARAVAN PREMIUM - 3 slaapkamers - La Paille Basse

    STACARAVAN PREMIUM - 3 slaapkamers

    • 8 personen8 personen
    • 42 m²
    • 3 kam.3 Slaapkamer(s)
    • Premium
    • In lakens voorzien
    • Huisdieren welkom
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Diepvriezer
    • Terras
    • Plancha
    vanaf
    73 €/Nacht
  • Chalet Confort - 3 slaapkamers - La Paille Basse

    Chalet Confort - 3 slaapkamers

    • 6 personen6 personen
    • 3 kam.3 Slaapkamer(s)
    • Vaatwasser
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Tuinmeubelen
    vanaf
    68 €/Nacht
  • COCO SWEET - 2 kamers - La Paille Basse

    COCO SWEET - 2 kamers

    • 4 personen4 personen
    • 16 m²
    • 2 kam.2 Slaapkamer(s)
    • Huisdieren welkom
    • Koffiezetapparaat
    • Magnetron
    • Koelkast
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Parkeerplaats
    vanaf
    47 €/Nacht

Klantbeoordelingen

Wat vakantiegangers erover zeggen...

KlantbeoordelingenGemiddelde beoordelingen van vakantiegangers (202)
7,97/10
{{r.reviewAverage}}/10
{{r.reviewPseudo}}
- {{r.reviewStayTypeLabel()}}{{r.reviewStayType}}
- {{r.productNameLabel()}}{{r.productName}}
- {{r.tripPeriodLabel()}}{{r.tripPeriod()}}
  • {{n.label()}}
    {{n.note}}/10

Locatie

Routebeschrijving...

Camping La Paille BasseLa Paille Basse46200 SouillacFrankrijkBereken uw route
GPS-coördinaten
  • Breedtegraad : 44,945325
  • lengtegraad : 1,441041
Vliegvelden
  • Bergerac Luchthaven
Stations
  • Couze treinstation
  • Station Brive la Gaillarde
  • Station Condat-Le Lardin
Wat er te zien is in de omgeving
Ontdek onzeroad-trip
In de omgeving van de camping
La Paille Basse

Contact

Hoe kunt u contact opnemen metde camping

  • Per telefoon
    +33 (0)5 65 37 85 48
  • Per post
    Camping La Paille Basse
    La Paille Basse
    46200 Souillac
Vul dit formulier in

Campings.Luxury beveelt u ook aan...

    De mooiste campings, de beste aanbiedingen

    • De beste keuze

      We bezochten en controleerden honderden campings om de beste voor u uit te kiezen.

    • De laagste prijs

      We raadplegen real-time de reserveringystemen van de camping zonder commissies te vragen.

    • De exclusieve diensten

      Door te reserveren op Campings.Luxury, kunt u gebruik maken van exclusieve diensten die zijn voorbehouden aan de klanten van Campings.Luxury