« Een uitzonderlijke camping op de grens van de Dordogne en de Lot-et-Garonne »

  • camping luxe chateau de fonrives

Het Château de Fonrives, een luxe camping in de Dordogne

Het Château de Fonrives ligt op de grens van de Dordogne en de Lot et Garonne, binnen de gemeente Rives Villeréal. Dit 5-sterren "hotel in de buitenlucht" is lid van de keten Yelloh! Village en geldt als één van de meest luxueuze campings in dit departement in het zuidwesten van Frankrijk...

Staanplaatsen vlakbij een kasteel

In de Dordogne en de Lot-et-Garonne zijn zoveel kastelen, burchten, vestingdorpen en middeleeuwse forten dat het uiteindelijk niet verwonderlijk is dat deze camping in een kasteeltuin ligt. Natuurlijk, het Château de Fonrives herbergt alleen een "hotel in de buitenlucht" als deze een zeer hoge kwaliteit heeft.

En het minste wat we kunnen zeggen is dat een verblijf op deze camping onvergetelijk is. Aan de ene kant omdat de staanplaatsen en de accommodaties op een bosrijk en groen terrein van 20 hectare liggen, met in het midden, naast het kasteel, een prachtig meertje waarin men kan vissen!

Aan de andere kant biedt deze luxe camping in de Lot et Garonne zijn gasten de mogelijkheid om vele recreatieve en sportieve activiteiten te beoefenen en uit te rusten in een prachtige omgeving, waar men ook van de vele voorzieningen kan genieten.

Een prachtig waterpark

Waarom zou u de vrijheid van het in de buitenlucht leven niet combineren met de luxe van een kasteel? Dat is mogelijk op de camping Château de Fonrives. Deze heeft 129 staanplaatsen en 142 percelen met huurwoningen. Naar keuze van de kampeerders liggen deze ruime staanplaatsen in de schaduw of in de zon, en zijn van elkaar gescheiden door veel groen.

Bovendien zijn er tien categorieën luxe accommodaties op deze camping aanwezig. Van koppels tot grote gezinnen, alle vakantiegangers kunnen een fijn verblijf hebben in een stacaravan of een chalet met comfort en faciliteiten die door iedereen gewaardeerd worden.

En om het verblijf zo comfortabel mogelijk te maken, is er een kleine supermarkt en een bar-restaurant op de camping aanwezig. Het gezellige restaurant met vriendelijke bediening laat de kampeerders regionale en traditionele gerechten ontdekken die typisch zijn voor de Lot-et-Garonne...

Voor een vakantie in de Lot-et-Garonne

Het Château de Fonrives is een bij uitstek luxe camping, met hoogwaardige voorzieningen die veel gasten zullen aantrekken. Zo is er een prachtig waterpark aanwezig. Dit bestaat uit een prachtige lagune, met een zwembad om te zwemmen, een peuterbad voor kinderen en een bad waarin de glijbaan en pentagliss met drie banen in uit komen. Er is een verwarmd te overdekken zwembad met een wellnessruimte met bedden met hydromassage. De drie zwembaden zijn allemaal verwarmd.

In 2018 is het waterpark op deze luxe camping in de Lot en Garonne uitgebreid om haar vakantiegangers nog meer plezier te bieden! Zo is er een nieuw zwembad van 500 m², een rivier met tegenstroom, evenals drie nieuwe en lange glijbanen. Deze uitbreiding zal de zwemliefhebbers en waaghalzen veel plezier doen!

Wat de wellness betreft heeft het Château de Fonrives een ontspanningsruimte met een sauna, whirlpools en behandel- en massageruimtes. De massages worden alleen verzorgd tijdens het hoogseizoen.

De andere voorzieningen op de camping bestaan ​​uit een tennisbaan, een beachvolleybalveld, een boogschietbaan, een fitnessruimte, ping-pongtafels en een terrein voor jeu de boules. Er is een fitnessparcours vlak bij het terrein!

Als ze in dit "hotel in de buitenlucht" verblijven hebben de vakantiegangers ook de mogelijkheid om de bezienswaardigheden in de Lot-et-Garonne en de Dordogne te verkennen. De vestingdorpen Villeréal, Monpazier en Monflanquin (die tot de mooiste dorpen van Frankrijk behoren) liggen enkele kilometers verderop. Hetzelfde geldt voor de kastelen van Biron, Monbazillac en Castelnaud la Chapelle…

In het kort
  • Aan de oever van het meer
  • In de natuur
  • Waterpark
  • Glijbanen
  • Overdekt zwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Kinderclubs / Gezinsvoorzieningen
  • Uitgerust voor mindervaliden
  • Huisdieren geaccepteerd
  • Vakantiebonnen
Delen op

Locatie

Routebeschrijving...

Camping Château de FonrivesRives47210 RivesFrankrijkBereken uw route
GPS-coördinaten
  • Breedtegraad : 44,65734
  • lengtegraad : 0,727243
Vliegvelden
  • Bergerac Luchthaven
  • Bordeaux Luchthaven
  • Toulouse Luchthaven
Stations
  • Station Lalinde
  • Treinstation Monsempron-Libos
  • Station Le Buisson
Wat er te zien is in de omgeving
Ontdek onzeroad-trip
In de omgeving van de camping
Château de Fonrives

Contact

Hoe kunt u contact opnemen metde camping

  • Per telefoon
    +33 4 84 39 08 60
  • Per post
    Camping Château de Fonrives
    Rives
    47210 Rives
Vul dit formulier in

    De mooiste campings, de beste aanbiedingen

    • De beste keuze

      We bezochten en controleerden honderden campings om de beste voor u uit te kiezen.

    • De laagste prijs

      We raadplegen real-time de reserveringystemen van de camping zonder commissies te vragen.

    • De exclusieve diensten

      Door te reserveren op Campings.Luxury, kunt u gebruik maken van exclusieve diensten die zijn voorbehouden aan de klanten van Campings.Luxury